Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o spoľahlivé zemné práce v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme iba so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na zemné práce minibagrom v Bratislave a okolí (ale aj ťažkou technikou), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zemné práce v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť vykonané odborne a precízne, pretože odfláknutá práca v tejto oblasti môže mať veľmi negatívne následky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem zemných prác v Bratislave zabezpečujeme aj veľké množstvo iných služieb. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade výkopových prác, vyrovnania pozemku alebo akýchkoľvek záhradných služieb.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zemné práce Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad zemné práce minibagrom v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli už na prvý pohľad vykonané neodborne alebo sa vôbec nedokončili a ich realizátor viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Takáto situácia u nás zaručene nehrozí. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za realizáciu zemných prác v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho skúseného a cenovo dostupného na zemné práce v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 38 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam