O nás

Vitajte na webovej stránke spokojnydomov.sk, ktorá vám ponúka komplexné, ale predovšetkým kvalitné a cenovo dostupné produkty a služby pre domácnosť v Bratislave a okolí.

Pre nás je absolútnou prioritou spokojnosť každého zákazníka, či už z hľadiska kvality, ceny, času dodania a ďalších parametrov. Okrem toho sme vám plne k dispozícií pri korektnom riešení prípadnej nespokojnosti.

Zverte vašu dôveru a domácnosť do našich rúk a garantujeme vám, že aj váš domov bude spokojný.

Prečo sa obrátiť  na nás?

0
počet realizovaných dopytov
0 /10
priemerné hodnotenie
0
počet dodávateľov

Čo o nás napísali?

Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

Rasťo

Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

Milan a Katka

Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

Adam