Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

O nás

Vitajte na webovej stránke spokojnydomov.sk, ktorá vám ponúka komplexné, ale predovšetkým kvalitné a cenovo dostupné služby pre domácnosť v Bratislave a okolí. Disponujeme overenými, spoľahlivými a skúsenými dodávateľmi, ktorí majú našu plnú dôveru. Cieľom webovej stránky spokojnydomov.sk je sprostredkovať žiadané služby pre ľudí a domácnosti za rozumné ceny bez nutnosti porovnávať, overovať a riskovať.

Na rozdiel od iných sprostredkovateľov služieb (katalógy, portály atď.) ponúkame už vybranú, veľmi úzku skupinu dodávateľov, ktorí prešli kritickým výberom a ktorých považujeme za odborníkov vo svojom obore. Inými slovami na webovej stránke spokojnydomov.sk nemusíte vyberať z veľkého množstva dodávateľov, pretože tento výber sme realizovali za vás na základe prísnych pravidiel a kritérií. Okrem toho sme vám plne k dispozícií pri korektnom riešení prípadnej nespokojnosti.

Pre nás ako sprostredkovateľa služieb je absolútnou prioritou spokojnosť každého zákazníka, či už z hľadiska kvality, ceny (ktorú nezvyšujeme), času dodania a ďalších parametrov. Tomuto cieľu sme podriadili všetky procesy a preto veríme, že na naše služby a dodávateľov budú iba pozitívne ohlasy.

Zároveň vám ponúkame zľavu na ďalšie služby, ktoré cez webovú stránku spokojnydomov.sk objednáte.

Zverte vašu dôveru a domácnosť do našich rúk a garantujeme vám, že aj váš domov bude spokojný.

Prečo sa obrátiť  na našich dodávateľov?

0
počet realizovaných dopytov
0 /10
priemerné hodnotenie
0
počet dodávateľov

Čo o nás napísali?

Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

Rasťo

Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

Milan a Katka

Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná.

Adam