Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie podlahy domu a bytu

Máte záujem o spoľahlivé zateplenie podlahy v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcich sa okrem iného aj na zateplenie podlahy v byte, zateplenie podlahy domu, zateplenie podlahy podkrovia, ako aj zateplenie podlahy na povale alebo zateplenie podlahy balkóna v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie podlahy v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžaduje profesionálny prístup, pretože jeho odfláknutie alebo podcenenie môže vyústiť do závažných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Zateplenie podlahy na povale, v podkroví či zateplenie podlahy balkóna nepredstavuje to jediné, s čím vám vieme pomôcť. Ponúkame vám napríklad aj zateplenie fasády, strechy a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie podlahy domu či bytu Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad zateplenie podlahy v starom dome v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad vykonané neodborne alebo ho realizátor ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Tak s týmto sa u nás rozhodne nestretnete. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedný za zateplenie podlahy podkrovia, zateplenie podlahy v starom dome, zateplenie podlahy polystyrénom (ale aj akýmkoľvek iným materiálom), resp. akékoľvek zateplenie podlahy v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na zateplenie podlahy domu, resp. zateplenie podlahy v byte alebo akomkoľvek inom priestore v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 34 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam