Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie okien

Máte záujem o spoľahlivé zateplenie okolo okien v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás. My vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na zateplenie starých okien, resp. akékoľvek zateplenie okien v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie okna v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizované dôsledne a kvalitne, pretože akékoľvek odfláknutie môže vyústiť do závažných problémov. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Zateplenie okolo okna v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu v našom portfóliu. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade zateplenia základov, strechy, pivnice a podobne.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie okolo okien Bratislava SpokojnýDomov

  Stretli ste sa už so situáciou, že si niekto objednal napríklad zateplenie okna v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne, resp. sa ani nedokončilo a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za zateplenie okna, resp. zateplenie okolo okien v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho profesionálneho a cenovo dostupného na zateplenie starých okien, resp. akékoľvek zateplenie okien v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 36 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam