Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie fasády rodinného domu či bytu

Máte záujem o profesionálne zateplenie fasády polystyrénom v Bratislave a okolí (ale aj akýmkoľvek iným materiálom)? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie fasády rodinného domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie fasády domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu) musí byť vykonané spoľahlivo a precízne, pretože akékoľvek odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a bohatú prax. Zateplenie fasády polystyrénom v Bratislave a okolí (ale aj iným materiálom) predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj izolačné práce, komplexné rekonštrukčné práce, ale aj služby murára, plynára, elektrikára a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie fasády rodinného domu či bytu

  Stretli ste sa už so situáciou, že si niekto objednal napríklad zateplenie fasády rodinného domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo odfláknuté, resp. sa  vôbec nedokončilo a realizátor tohto zateplenia viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto vám u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za zateplenie fasády polystyrénom v Bratislave a okolí, resp. akékoľvek zateplenie fasády domu či bytu a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo výhodného profesionála na zateplenie fasády rodinného domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 28 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam