Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

(Pomocný) zámočník

Máte záujem o služby profesionálneho zámočníka v Bratislave (nonstop) a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú úroveň kvality za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na zámočnícke práce, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. (Pomocný) zámočník v Bratislave (nonstop) na seba v súvislosti s otváraním zabuchnutých dverí preberá určitú zodpovednosť, čo si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Zámočnícke práce v Bratislave a okolí, ktoré ponúkame, nepredstavujú jedinú službu v našom portfóliu. Ponúkame vám napríklad aj služby hodinového manžela, upratovanie domácností, stráženie detí a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  pomocný zámočník Bratislava nonstop SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako niekto urýchlene potreboval profesionálneho (pomocného) zámočníka v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), no nakoniec bola jeho práca neúspešná alebo dokonca na miesto určenia vôbec neprišiel a bolo nemožné sa s ním telefonicky spojiť? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu toho, kto bude zodpovedať za zámočnícke práce v Bratislave a okolí a zvoľte si istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte zodpovedného, skúseného a cenovo dostupného (pomocného) zámočníka v Bratislave (nonstop)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí nám zavolať na telefónne číslo 0915 221 750 a váš problém so zabuchnutými dverami čo najskôr vyriešime.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam