Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Upratovanie bytoviek

Máte záujem o spoľahlivé upratovanie bytoviek v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi orientujúcimi sa okrem iného aj na upratovanie bytoviek v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Upratovanie bytovky v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané dôsledne a precízne, pretože jeho prípadné odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Upratovanie bytoviek v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú v rámci upratovania ponúkame. Naše portfólio zahŕňa napríklad aj upratovanie kancelárií, upratovanie spoločných priestorov, vchodov, bytov či rodinných domov a ďalšie.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  upratovanie bytoviek Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o tom, že si niekto objednal napríklad upratovanie bytoviek v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo odfláknuté, resp. ho realizátor ani nedokončil a viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Buďte bez obáv. Podobná situácia u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude realizovať upratovanie bytovky v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate zodpovedného a cenovo dostupného odborníka na upratovanie bytoviek v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 26 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam