Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o kvalitné a spoľahlivé ploty okolo rodinných domov, resp. odbornú stavbu plotu (medzi susedmi) v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme kvalitné služby za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na plot okolo domu, resp. stavbu plotov v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Plot okolo domu v Bratislave a okolí, resp. stavba plotu (medzi susedmi) si vyžaduje profesionálny prístup, pretože akékoľvek odfláknutie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem výstavby plotov v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj mnoho iných služieb. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade pokládky dlažby, výkopových prác a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  stavba plotu Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad plot okolo domu, resp. montáž plotu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa ani nedokončila a jej realizátor viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? S ničím podobným sa u nás nestretnete. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za ploty okolo rodinných domov v Bratislave a okolí, resp. za stavbu plotov ako takých a zvoľte istotu v podobe našich skúsených, poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na ploty okolo rodinných domov, resp. stavbu plotu v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 36 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam