Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonané profesionálne a precízne. Neodborne vykonaná práca v tejto oblasti môže vyústiť do zbytočných komplikácií a problémov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Sťahovanie ťažkých bremien nepredstavuje to jediné, čo ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj sťahovanie bytov, rodinných domov, sťahovanie kancelárií a mnoho ďalších služieb.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  sťahovanie ťažkých bremien Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré realizátor vykonal neodborne alebo ho vôbec nedokončil a viac už nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S nami sa do takejto situácie zaručene nedostanete. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedný za sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte spoľahlivého profesionála na sťahovanie ťažkých bremien v Bratislave a okolí za dostupnú cenu? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 38 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam