Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Hľadáte profesionála na oplotenie záhrady v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž vieme zaručiť skutočnú kvalitu za výhodné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, overenými a skúsenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na veľké, ako aj malé záhradné ploty v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Záhradné ploty v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť postavené veľmi precízne a spoľahlivo, pretože neodborne vykonaná práca v tejto oblasti môže mať nežiadúce následky. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Oplotenie do záhrady, ale aj oplotenie záhrady vo svahu nepredstavuje všetko, čo vám vieme ponúknuť. V našom portfóliu nájdete napríklad aj terénne úpravy, odvodnenie pozemku, ale aj pokládku zámkovej dlažby či chodníkov.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  oplotenie záhrady Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad malé záhradné ploty v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli zrealizované neodborne alebo ich vykonávateľ ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Buďte bez obáv, pretože toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedná za oplotenie do záhrady, prípadne oplotenie záhrady vo svahu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak je vašim cieľom oplotenie záhrady v Bratislave a okolí pod vedením skúseného odborníka, ktorý poskytuje služby za prijateľné ceny, už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam