Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o moderný a útulný mini dom na kľúč, resp. malý dom na kľúč v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na malý rodinný dom, mini domy do 25 m2, mini domy do 50 m2, ale aj akékoľvek iné malé domy na kľúč v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Malé domy na kľúč, ale aj malé rodinné domy na kľúč v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách je nutné zrealizovať dôsledne a spoľahlivo, pretože akékoľvek odfláknutie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Mini domy na kľúč, resp. malé moderné domy na kľúč v Bratislave a okolí nepredstavujú to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Sme vám k dispozícií napríklad aj v prípade vidieckeho domu, mobilného domu a mnohých ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Mini domy na kľúč Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal napríklad mini dom na kľúč, resp. malý dom na kľúč v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na pohľad vykonaný neodborne alebo dokonca zostal nedokončený a jeho realizátor viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za malý rodinný dom, mini domy do 25 m2, mini domy do 50 m2, ale aj akékoľvek iné malé domy na kľúč v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného profesionála na malé rodinné domy na kľúč, resp. malé moderné domy na kľúč v Bratislave o okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 32 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam