Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Izolácia podlahy v (starom) dome a byte

Máte záujem o profesionálnu izoláciu podlahy v (starom) dome v Bratislave a okolí (ako aj byte)? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme kvalitné služby za rozumné ceny. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na izolácie podlahy v dome v Bratislave (ale aj byte), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Izolácia podlahy v (starom) dome v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná mimoriadne precízne, pretože akékoľvek podcenenie alebo odfláknutie môže vyústiť do neželaných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Izolácia podlahy v dome v Bratislave a okolí (ale aj v byte) nepredstavuje to jediné, s čím vám vieme pomôcť. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj s kúrenárskymi či rekonštrukčnými prácami, izoláciou strechy, stropu a mnohými inými.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  izolácia podlahy v starom dome Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad izoláciu podlahy v starom dome v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa ani nedokončila a realizátor už viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedný za izoláciu podlahy v dome v Bratislave a okolí (ale aj byte) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých, skúsených a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na izoláciu podlahy v (starom) dome v Bratislave a okolí (ale aj byte)? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 31 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam