Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o spoľahlivé a odborné zateplenie domu v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie zvnútra domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie rodinného domu, ale aj zateplenie starého domu musí byť vykonané na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek podcenenie či odfláknutie môže vyústiť do značne negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Zateplenie zvnútra domu v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách predstavuje iba jednu z našich služieb. Pokojne sa na nás obráťte napríklad aj v prípade izolačných či rekonštrukčných prác, ale aj elektroinštalácie a iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  firma na zateplenie domu Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal firmu na zateplenie domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad vykonané neprofesionálne alebo dokonca nebolo dokončené a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za zateplenie rodinného domu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte spoľahlivú a cenovo dostupnú firmu na zateplenie domu, resp. zateplenie starého domu v Bratislave a okolí pod vedením skúseného odborníka, ktorý poskytuje služby za prijateľné ceny, už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 38 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam