Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Elektroinštalácie rodinných domov

Máte záujem o spoľahlivú elektroinštaláciu rodinného domu v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na komplexné elektroinštalácie rodinných domov v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Elektroinštalácia v dome v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná kvalitne a zodpovedne, pretože jej prípadné odfláknutie či podcenenie môže mať veľmi negatívne následky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Komplexné elektroinštalácie rodinných domov v Bratislave a okolí nepredstavujú jedinú službu, ktorú v rámci elektriny v domácnosti ponúkame. Okrem domov realizujeme aj elektroinštalácie v byte či kuchyni, no v našej ponuke nájdete napríklad aj zapojenie ističov, zásuviek, prepäťovej ochrany alebo montáž bleskozvodu, svietidiel a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  elektroinštalácie rodinných domov Bratislava SpokojnýDomov

  Dostali sa k vám príbehy, že si niekto objednal napríklad elektroinštaláciu v dome v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola odfláknutá, resp. sa ani nedokončila a realizátor tejto elektroinštalácie viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Tohto sa u nás zaručene obávať nemusíte. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude realizovať vašu elektroinštaláciu domu v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich profesionálnych a overených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na realizáciu čiastočnej či komplexnej elektroinštalácie rodinného domu v Bratislave a okolí, nemusíte už viac hľadať. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam