Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Elektroinštalácia v kuchyni

Máte záujem o profesionálnu a spoľahlivú elektroinštaláciu v kuchyni v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú kvalitu za dostupnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zpdovednými a overenými dodávateľmi elektroinštalácie v kuchyni v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Elektroinštalácia v kuchyni v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná zodpovedne a precízne, pretože v opačnom prípade môže mať jej realizácia veľmi negatívne následky. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Elektroinštalácia v kuchyni v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú vám vieme ponúknuť. Realizujeme napríklad aj elektroinštalácie v byte, no naše služby zahŕňajú tiež zapojenie zásuviek, ističov, prepäťovej ochrany či montáž svietidiel.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  elektroinštalácia v kuchyni Bratislava SpokojnýDomov

  Poznáte príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad elektroinštaláciu v kuchyni v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne, resp. sa vôbec nedokončila a realizátor tejto elektroinštalácie viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? U nás sa tohto obávať nemusíte. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude stáť za realizáciou vašej elektroinštalácie v kuchyni v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate niekoho profesionálneho a navyše cenovo dostupného na realizáciu elektroinštalácie v kuchyni v Bratislave a okolí, nemusíte už viac hľadať. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 26 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam