Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Drevené kuchyne na mieru (kuchyne z dreva)

Máte záujem o profesionálne a kvalitné drevené kuchyne na mieru v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na kuchyne z dreva v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Drevené kuchyne na mieru v Bratislave, ale aj v iných mestách musia byť zrealizované mimoriadne precízne a spoľahlivo, pretože ich prípadné odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Kuchyne z dreva v Bratislave a okolí predstavujú iba malú časť z našej ponuky. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade čiernych kuchýň, murovaných kuchýň, kuchýň do L a mnohých ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Drevené kuchyne na mieru Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa k vám už dostal príbeh, ako si niekto objednal napríklad drevenú kuchyňu na mieru v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola už na prvý pohľad nekvalitná alebo sa vôbec nedokončila a realizátor tejto kuchyne z dreva viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za drevené kuchyne na mieru v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate zodpovedného a cenovo výhodného odborníka na drevené kuchyne na mieru v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 34 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam