Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Adresné body (adresný bod stavby)

Máte záujem o profesionálny a spoľahlivý adresný bod (stavby) v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme iba so skúsenými, overenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na adresné body v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Adresný bod (stavby) v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zameraný dôsledne, pretože odfláknutá práca v tejto oblasti môže mať veľmi negatívne následky. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem adresných bodov v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj veľké množstvo iných služieb. Naše portfólio obsahuje napríklad aj znalecký posudok, vytýčenie stavby a mnohých ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Adresné body Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad zameranie adresného bodu (stavby) v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Takáto situácia u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za adresné body v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov, za ktorých ručíme a preberáme plnú zodpovednosť. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho skúseného a cenovo dostupného na adresné body v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 20 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam