Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o spoľahlivý znalecký posudok nehnuteľnosti v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba s overenými, skúsenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na znalecký posudok na nehnuteľnosť v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Znalecký posudok nehnuteľnosti v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vypracovaný na profesionálnej úrovni, pretože jeho prípadné podcenenie či odfláknutie môže vyústiť do závažných problémov. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Znalecký posudok na nehnuteľnosť v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré ponúkame. Naše portfólio obsahuje napríklad aj znalecký posudok bytu, znalecký posudok rozostavanej stavby a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oprava elektrických rúr Bratislava SpokojnýDomov

  Určite poznáte príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad znalecký posudok nehnuteľnosti v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorý bol už na prvý pohľad vypracovaný neodborne alebo sa vôbec nedokončil a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Takáto situácia u nás v žiadnom prípade nenastane. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedný za znalecký posudok nehnuteľnosti v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov, za ktorých preberáme plnú zodpovednosť. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate zodpovedného a cenovo dostupného profesionála na znalecký posudok nehnuteľnosti v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 34 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam