Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie základov (domu)

Máte záujem o profesionálne zateplenie základov v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie základov domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie základov (starého) domu v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané spoľahlivo a precízne, pretože akékoľvek podcenenie či odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Zateplenie základu v Bratislave a okolí nepredstavuje všetko, čo vám vieme ponúknuť. Pokojne sa na nás obráťte napríklad aj so zateplením okien, pivnice, sokla a podobne.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie základov domu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad zateplenie základov domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne alebo ho realizátor ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S týmto sa u nás rozhodne nestretnete. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedať za zateplenie základov (starého) domu v Bratislave a okolí (ako aj bytu) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate zodpovedného a cenovo výhodného odborníka na zateplenie základu v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam