Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé zateplenie stropu v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na zateplenie stropu (zospodu) v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie stropu (starého) domu v Bratislave a okolí, ale aj bytu si vyžaduje skutočne precízny prístup, pretože jeho prípadné odfláknutie môže vyústiť do závažných následkov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Zateplenie stropu v Bratislave a okolí ani zďaleka nepredstavuje to jediné, čo ponúkame. Obráťte sa na nás napríklad aj v prípade zateplenia základov, strechy, okien a mnohých iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Zateplenie stropu zospodu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostali sa k vám už príbehy, ako si niekto objednal napríklad zateplenie stropu (zospodu) v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo odfláknuté, resp. zostalo nedokončené a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Podobný scenár u nás zaručene nehrozí. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude realizovať zateplenie stropu (starého) domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých, poctivých a zodpovedných dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate cenovo dostupného odborníka na zateplenie stropu v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 39 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam