Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálne zateplenie strechy v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú úroveň kvality za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými aj na zateplenie strechy penou (ale aj inými), zateplenie strechy zvonku či zvnútra, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie strechy zvonku (ale aj zvnútra) si vyžaduje precízny a spoľahlivý prístup, pretože prípadné odfláknutie môže vyústiť do nežiadúcich následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Zateplenie strechy v Bratislave a okolí ani zďaleka nepredstavuje všetko, čo v našom portfóliu nájdete. Ponúkame vám napríklad aj zateplenie okien, sokla, základov a mnoho iných služieb.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Zateplenie strechy zvonku či zvnútra Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad zateplenie strechy zvonku v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. S ničím podobným sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za zateplenie strechy penou, resp. akékoľvek zateplenie strechy v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného profesionála na zateplenie strechy v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 39 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam