Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie (starého) komína

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé zateplenie starého komína v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie komína nad strechou v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie komína v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané skutočne dôsledne, pretože akékoľvek odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Zateplenie starého komína v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu z nášho portfólia. Pomôžeme vám napríklad aj s kúrenárskymi prácami, stavebnými prácami, upratovaním a mnohým iným.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie starého komína Bratislava SpokojnýDomov

  Stretli ste sa už s príbehom, ako si niekto objednal napríklad zateplenie komína v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad odfláknuté alebo ho realizátor ani nedokončil a viac nezdvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S takouto situáciu sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedať za zateplenie starého komína v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate cenovo dostupného profesionála na zateplenie komína nad strechou v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 29 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam