Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie sokla domu či paneláku

Máte záujem o spoľahlivé zateplenie sokla Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na zateplenie sokla domu v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie sokla rodinného domu v Bratislave a okolí (ako aj bytu) musí byť zrealizované na profesionálnej úrovni, pretože jeho prípadné odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Zateplenie sokla (starého domu) v Bratislave a okolí nepredstavuje všetko, čo vám vieme ponúknuť. Obráťte sa na nás napríklad aj v prípade zateplenia strechy, okien, základov a podobne.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie sokla domu či paneláku Bratislava SpokojnýDomov

  Stretli ste sa už s tým, že si niekto objednal napríklad zateplenie sokla domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad odfláknuté alebo sa ani nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nič podobné sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedať za zateplenie sokla rodinného domu v Bratislave a okolí (ako aj bytu či inej nehnuteľnosti) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Máte záujem o cenovo dostupného profesionála na zateplenie sokla (starého domu) v Bratislave a okolí (ale aj bytu)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 30 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam