Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o odborné zateplenie povaly v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, overenými a skúsenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie povaly domu v Bratislave a okolí (ale aj bytu), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie povaly v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizované na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek odfláknutie či podcenenie môže vyústiť do nežiadúcich problémov. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Zateplenie povaly domu v Bratislave a okolí (ako aj bytu) nepredstavuje to jediné, s čím vám vieme pomôcť. Neváhajte sa na nás obrátiť napríklad aj s izolačnými či rekonštrukčnými prácami, ale aj v prípade potreby murára, kominára, vodára či elektrikára.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie povaly domu Bratislava SpokojnýDomov

  Stretli ste sa už s príbehom, ako si niekto objednal napríklad zateplenie starej povaly v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré realizátor odflákol alebo ho dokonca ani nedokončil a už viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu dostal? Nemajte obavy. Toto u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedný za zateplenie povaly domu v Bratislave a okolí (ako aj bytu) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate zodpovedného a cenovo prijateľného odborníka na zateplenie (starej) povaly v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 40 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam