Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie plochej strechy domu, paneláku a ďalších

Máte záujem o spoľahlivé zateplenie plochej strechy rodinného domu v Bratislave a okolí (ale aj paneláku či inej nehnuteľnosti)? Obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za výhodnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, overenými a skúsenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie plochej strechy pur penou, zateplenie rovnej strechy, resp. zateplenie plochej strechy domu v Bratislave a okolí (ako aj paneláku či inej nehnuteľnosti), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie plochej strechy zvnútra (ale aj zvonka) musí byť zrealizované veľmi precízne a dôsledne, pretože jeho prípadné odfláknutie môže vyústiť do závažných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Okrem zateplenia plochej strechy rodinného domu či bytu zabezpečujeme aj ďalšie služby. V našom portfóliu nájdete napríklad aj zateplenie okien, základov, dverí a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Zateplenie plochej strechy domu či paneláku Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad zateplenie plochej strechy domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad vykonané neodborne alebo sa nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Takáto situácia vám u nás zaručene nehrozí. Nepodceňujte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za zateplenie plochej strechy pur penou, zateplenie rovnej strechy, resp. zateplenia plochej strechy zvnútra (ale aj zvonka) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na zateplenie plochej strechy v Bratislave a okolí (ale aj akýmkoľvek iným materiálom)? Už viac nehľadajte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 20 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam