Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie domu polystyrénom

Máte záujem o spoľahlivé zateplenie domu polystyrénom v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na zateplenie domu polystyrénom v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Zateplenie domu polystyrénom v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžaduje profesionálny prístup, pretože akékoľvek odfláknutie či podcenenie môže vyústiť do závažných problémov. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem zateplenia domu polystyrénom v Bratislave a okolí vám ponúkame aj ďalšie služby. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade izolácií, montážnych prác, elektroinštalácie a podobne.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  zateplenie domu polystyrénom Bratislava SpokojnýDomov

  Stretli ste sa už so situáciou, že si niekto objednal napríklad zateplenie domu polystyrénom v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne alebo sa vôbec nedokončilo a jeho realizátor viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Nič podobné sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za zateplenie domu polystyrénom v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo výhodného na zateplenie domu polystyrénom v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 26 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam