Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Záhradnícke služby

Máte záujem o kvalitné záhradnícke služby v Bratislave a okolí? Tak sa obráťte na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými aj na záhradnícke práce v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Záhradné služby v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť vykonané naozaj kvalitne a precízne, pretože ich odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem záhradných prác v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj mnoho iných služieb. V našej ponuke nájdete napríklad aj výkopové práce, terénne úpravy, pílenie stromov a mnoho ďalších.

Určite ste už počuli o tom, ako si niekto objednal napríklad záhradnícke služby v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli vykonané neodborne alebo sa vôbec nedokončili a ich realizátor viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Buďte bez obáv, pretože s týmto sa u nás nestretnete. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedať za záhradnícke práce v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

Zháňate niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na záhradné služby v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

záhradnícke služby Bratislava SpokojnýDomov

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam