Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Vypratávanie bytov a domov

Hľadáte spoľahlivého profesionála na vypratávanie bytov v Bratislave a okolí (ale aj rodinných domov)? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú úroveň kvality za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi orientujúcimi sa aj na vypratávanie domov po starých rodičoch, resp. vypratávanie starých domov, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Vypratávanie bytov a domov v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonané kvalitne a precízne, pretože odfláknutá práca v tejto oblasti môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Vypratávanie bytov v Bratislave a okolí (ale aj domov) predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré v našom portfóliu nájdete. Ponúkame vám napríklad aj vypratávanie firiem, kancelárií, pivníc, ale aj nábytku, garáží a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  vypratávanie bytov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite poznáte príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad vypratávanie bytu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vyslovene odfláknuté alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Takáto situácia u nás zaručene nenastane. Nepodceňte výber osoby, ktorá vám zrealizuje vypratávanie bytov, vypratávanie domov po starých rodičoch, resp. vypratávanie starých domov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete niekoho zodpovedného a zároveň cenovo dostupného na vypratávanie bytov v Bratislave a okolí (ale aj vypratávanie starých domov), už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam