Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Výmena strechy (na starom dome)

Hľadáte spoľahlivého odborníka na výmenu strechy (na starom dome) v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás. My vám totiž vieme zaručiť skutočnú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na výmenu plechovej strechy (ale aj iných), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Výmena strechy (na starom dome) v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná pod vedením profesionála, pretože akékoľvek pochybenie môže mať značne negatívne následky. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Výmena plechovej strechy v Bratislave (ale aj iných typov striech) nepredstavuje to jediné, čo svojim zákazníkom ponúkame. Naše portfólio obsahuje napríklad aj čistenie strechy, ukončenie strechy a mnoho ďalších služieb.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Výmena strechy na starom dome Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o tom, že si niekto objednal napríklad výmenu strechy (na starom dome) v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neodborne alebo sa vôbec nedokončila a realizátor viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Tohto sa u nás zaručene obávať nemusíte. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za výmenu plechovej strechy v Bratislave (ale aj iných) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte zodpovedného a cenovo prijateľného profesionála na výmenu strechy (na starom dome) v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam