Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Výmena radiátorov v byte alebo dome

Máte záujem o profesionálnu a spoľahlivú výmenu radiátorov v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na výmenu liatinových radiátorov, výmenu radiátorov v byte, ako aj výmenu radiátorov v dome v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Výmena radiátorov v byte v Bratislave a okolí (ale aj dome) musí byť vykonaná precízne a spoľahlivo, pretože jej prípadné podcenenie či odfláknutie môže mať vskutku negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Výmena radiátorov dome v Bratislave a okolí (ako aj byte) nepredstavuje jedinú službu, ktorú ponúkame. Naše portfólio zahŕňa napríklad aj opravu radiátorov, servis kotlov, odvzdušnenie radiátorov a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  výmena radiátorov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa k vám už dostali príbehy o tom, ako si niekto objednal napríklad výmenu liatinových radiátorov v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vykonaná neprofesionálne alebo sa ani nedokončila a realizátor tejto výmeny viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Nemajte obavy. Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte výber toho, kto bude realizovať výmenu radiátorov v byte, resp. výmenu radiátorov v dome v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade vašej nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete niekoho zodpovedného a zároveň cenovo prijateľného na výmenu radiátorov v Bratislave a okolí, viac už hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 33 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam