Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Výkopové práce

Hľadáte niekoho profesionálneho a spoľahlivého na výkopové práce v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás. My vám zaručíme vysokú kvalitu služieb za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na ručné výkopové práce v Bratislave a okolí (ako aj ťažkou technikou či minibagrom), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Výkopové práce v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách je nutné vykonať dôkladne a podľa predstáv zákazníka. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Výkopové práce minibagrom, ale aj ručné výkopové práce či výkopové práce ťažkou technikou nepredstavujú to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade záhradných prác, úpravy terénu pod bazén a mnoho ďalších.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  ručné výkopové práce Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal napríklad výkopové práce minibagrom v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), no tieto boli vykonané neodborne alebo dokonca zostali nedokončené a realizátor už viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za výkopové práce v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného profesionála na ručné výkopové práce v Bratislave o okolí (ale aj výkopové práce minibagrom či ťažkou technikou)? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 37 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam