Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Vintage kuchyne (kuchyne vidiecky štýl)

Máte záujem o kvalitnú vintage kuchyňu na mieru, resp. vidiecku kuchyňu na mieru v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na vidiecke kuchyne na mieru, resp. kuchyne na vidiecky štýl, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Taká krásna vidiecka kuchyňa, inak povedané aj vintage kuchyne na mieru v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaná na profesionálnej úrovni, pretože jej prípadné podcenenie či odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Vidiecke kuchyne na mieru, resp. vintage kuchyne na mieru v Bratislave a okolí predstavujú iba malú časť z našej ponuky. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade sektorových kuchýň, kuchýň s obývačkou a mnohých iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Vintage kuchyňa na mieru Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už o situácii, že si niekto objednal napríklad vintage kuchyňu na mieru, resp. kuchyňu na vidiecky štýl v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola evidentne nekvalitná alebo dokonca zostala nedokončená a jej realizátor viac nedvihol telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nemajte obavy. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte voľbu toho, kto bude zodpovedný za vintage kuchyne na mieru, resp. vidiecke kuchyne na mieru v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na kuchyne na vidiecky štýl, resp. vidiecku kuchyňu na mieru v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 40 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam