Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Úprava záhrady okolo domu

Hľadáte niekoho skúseného a spoľahlivého na úpravu záhrady okolo domu v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. Zaručíme vám vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorí sa špecializujú okrem iného aj na úpravu záhrady s bazénom či úpravu záhrady v kopci, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Úprava dvorov a záhrad v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonaná profesionálne a precízne, pretože jej prípadné odfláknutie môže spôsobiť zbytočné problémy a komplikácie. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Úprava záhrady pred domom v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré v súvislosti so záhradníckymi prácami ponúkame. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade kosenia trávnika, strihania tují, pílenia stromov a iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  úprava záhrady okolo domu Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad úpravu záhrady pred domom v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola mimoriadne odfláknutá, resp. sa ani nedokončila a realizátor týchto služieb viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber osoby, ktorá vám zrealizuje úpravu záhrady okolo domu v Bratislave a okolí (či už sa jedná o úpravu záhrady v kopci, úpravu záhrady s bazénom alebo akúkoľvek inú úpravu dvorov a záhrad) a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak je vašim cieľom úprava záhrady pred domom, resp. úprava záhrady okolo domu v Bratislave a okolí pod vedením skutočného odborníka, ktorý poskytuje služby za prijateľné ceny, už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 21 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam