Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o spoľahlivé upratovanie spoločných priestorov v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám zaručíme vysokú úroveň kvality za prijateľné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome v Bratislave, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Upratovanie spoločných priestorov v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané kvalitne a precízne, pretože jeho prípadné odfláknutie môže vyvolať zbytočné problémy. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Upratovanie spoločných priestorov v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré ponúkame. V našej ponuke nájdete napríklad aj upratovanie bytov a domov, upratovanie bytových vchodov, kancelárií a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  upratovanie spoločných priestorov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o tom, že si niekto objednal napríklad upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad odfláknuté alebo ho realizátor vôbec nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedný za upratovanie spoločných priestorov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo výhodného odborníka na upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome v Bratislave a okolí, už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 38 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam