Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Upratovanie panelákov

Máte záujem o skutočne profesionálne a spoľahlivé upratovanie panelákov v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupnú cenu. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi zameranými aj na upratovanie panelákov v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Upratovanie paneláku v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizované poctivo a precízne, pretože jeho prípadné odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem upratovania panelákov v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj ďalšie služby, ako napríklad upratovanie bytových vchodov, kancelárií, bytov či rodinných domov a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  upratovanie panelákov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa k vám už dostal príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad upratovanie paneláku v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo už na prvý pohľad odfláknuté alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Takáto situácia vám u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za realizáciu upratovania panelákov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného profesionála na upratovanie panelákov v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 24 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam