Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Upratovanie bytových domov

Máte záujem o profesionálne upratovanie bytových domov v Bratislave a okolí? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za prijateľné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Upratovanie bytových domov v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonané naozaj dôsledne, pretože odfláknutá práca v tejto oblasti môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Upratovanie bytových domov v Bratislave a okolí sme pre vás doplnili aj o ďalšie služby, ako napríklad upratovanie spoločných priestorov, vchodov, kancelárií a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  upratovanie bytových domov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o tom, že si niekto objednal napríklad upratovanie bytových domov v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo odfláknuté, resp. sa vôbec nedokončilo a realizátor tohto upratovania viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Takáto situácia u nás rozhodne nenastane. Nepodceňte voľbu toho, kto bude niesť zodpovednosť za upratovanie bytových domov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate odborníka na upratovanie bytových domov v Bratislave a okolí, ktorý svoje služby poskytuje za prijateľné ceny? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a s radosťou sa do toho pustíme.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 30 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam