Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Upratovacie služby (upratovačka)

Máte záujem o profesionálne a kvalitné upratovanie v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na čistiace a upratovacie služby v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Profesionálna upratovačka v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí svoje služby vykonávať poctivo a kvalitne, pretože ich prípadné odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Upratovanie v Bratislave a okolí, resp. akékoľvek čistiace a upratovacie služby v Bratislave u nás zahŕňa všetky služby, ktoré sa s upratovaním spájajú. Preto v našej ponuke nájdete napríklad aj upratovanie domácností, kancelárií, spoločných priestorov či vchodov a mnoho ďalších.

Určite ste sa už stretli s príbehom, že si niekto objednal napríklad upratovanie v Bratislave, resp. služby upratovačky v Bratislave a okolí ktoré bolo značne odfláknuté alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Toto sa u nás stať zaručene nemôže. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za čistiace a upratovacie služby v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých, skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

Ak hľadáte spoľahlivé, cenovo dostupné a kvalitné upratovanie v Bratislave a okolí, resp. služby upratovačky v Bratislave, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a s radosťou sa do toho pustíme.

kvalitné upratovanie Bratislava SpokojnýDomov

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam