Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o kvalitnú tieniacu plachtu proti slnku v Bratislave a okolí? Obráťte na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na tieniace plachty na mieru v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Tieniace plachty v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžadujú precízny a spoľahlivý prístup, pretože akékoľvek odfláknutie môže mať negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Tieniace plachty na mieru v Bratislave a okolí nepredstavujú všetko, čo v našej ponuke nájdete. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade potreby tieniacej plachty na plot, tieniacej plachty na markízu a mnohých iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Tieniaca plachta proti slnku Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli o tom, že si niekto objednal napríklad tieniacu plachtu proti slnku v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola vyslovene nekvalitná, resp. nesprávne namontovaná a jej realizátor viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Buďte bez obáv, pretože toto sa u nás v žiadnom prípade nestane. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za tieniace plachty proti slnku v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých, spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo výhodného profesionála na tieniace plachty v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 45 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam