Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Tepovanie kobercov (u vás doma)

Máte záujem o spoľahlivé tepovanie kobercov v Bratislave a okolí (u vás doma)? Neváhajte, obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za výhodné ceny. Spolupracujeme iba s overenými a zodpovednými dodávateľmi orientujúcimi sa okrem iného aj na suché tepovanie kobercov v Bratislave a okolí (ale aj mokré tepovanie), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Tepovanie koberca v Bratislave a okolí musí byť vykonané na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. (Ručné) tepovanie kobercov v Bratislave a okolí predstavuje iba malú časť zo služieb, ktoré ponúkame. V našej ponuke nájdete napríklad aj tepovanie sedačiek, matracov, postele a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Tepovanie kobercov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite sa k vám už dostal príbeh, ako si niekto objednal napríklad suché tepovanie kobercov v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré realizátor vyslovene odflákol alebo ho ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. S niečím takým sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte voľbu toho, kto bude zodpovedať za mokré alebo suché tepovanie kobercov v Bratislave a okolí (u vás doma) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás ihneď kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného odborníka na tepovanie koberca v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam