Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Súkromné opatrovanie detí doma

Máte záujem o spoľahlivé opatrovanie detí v domácom prostredí, resp. súkromné opatrovanie detí v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás. My vám totiž zaručíme skutočnú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme iba so zodpovednými, overenými a skúsenými opatrovateľkami detí, ktorých špecializáciou je aj domáce opatrovanie detí, resp. stráženie detí v Bratislave a okolí, ktoré sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Varovanie detí, resp. opatrovanie detí doma v Bratislave a okolí si vyžaduje zodpovedný prístup, pretože akékoľvek pochybenie môže vyústiť do veľmi negatívnych následkov. Toto všetko si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Stráženie detí v Bratislave, resp. súkromné opatrovanie detí v Bratislave a okolí nepredstavuje jedinú službu, ktorú svojim zákazníkom ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj upratovacie služby a mnoho ďalších.

Určite ste už počuli o situácii, že si niekto objednal napríklad stráženie detí v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo nespoľahlivé alebo nastal nejaký problém a opatrovateľka detí viac nedvíhala telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostala. Takýto scenár u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude zodpovedať za opatrovanie detí v domácom prostredí, resp. domáce opatrovanie detí v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

Hľadáte niekoho skúseného a cenovo rozumného na opatrovanie detí v Bratislave a okolí, resp. zodpovednú opatrovateľku detí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a s radosťou sa do toho pustíme.

Súkromné opatrovanie detí Bratislava SpokojnýDomov

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam