Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Strihanie stromov

Máte záujem o profesionálne strihanie stromov v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. Zaručíme vám vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými okrem iného aj na strihanie okrasných stromov v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Strihanie stromov v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané spoľahlivo a v správnom čase, pretože jeho prípadné odfláknutie môže mať výrazne negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Okrem strihania stromov na jar, strihania stromov v lete alebo strihania stromov na jeseň, resp. akéhokoľvek strihania stromov v Bratislave a okolí zabezpečujeme aj mnoho iných služieb. V našom portfóliu nájdete napríklad aj záhradné práce, pílenie či výrub stromov a ďalšie.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  strihanie stromov Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad strihanie stĺpovitých stromov v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne alebo sa ani nedokončilo a realizátor viac nezdvihol telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás rozhodne stať nemôže. Nepodceňte výber profesionála, ktorý bude zodpovedať za strihanie stromov v Bratislave a okolí (či už sa jedná o jarné strihanie stromov, strihanie stromov v lete, strihanie stromov na jeseň, prípadne o strihanie okrasných stromov alebo strihanie stĺpovitých stromov) a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Zháňate cenovo dostupného odborníka na strihanie stromov v Bratislave a okolí? Už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4/5 24 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam