Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Strechy (komplexné služby)

Hľadáte niekoho spoľahlivého na služby okolo strechy v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. Zaručíme vám vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi zameranými aj na realizáciu strechy v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Služby okolo striech v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách si vyžadujú skutočne profesionálny prístup, pretože ich prípadné odfláknutie môže vyústiť do závažných problémov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Strecha na dom v Bratislave a okolí nepredstavujú všetko, čo ponúkame. Obrátiť sa na nás môžete napríklad aj v prípade rekonštrukčných alebo záhradných prác, ako aj mnohých iných.

Dostal sa k vám už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad montáž strechy v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola mimoriadne odfláknutá, resp. sa ani nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Toto sa u nás v žiadnom prípade stať nemôže. Nepodceňte výber človeka, ktorý bude zodpovedať za strechu na dom v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

Hľadáte niekoho zodpovedného a cenovo dostupného na služby v oblasti strechy v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

strechy Bratislava komplexné služby
Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam