Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Stavebný architekt

Máte záujem o spoľahlivé a odborné služby stavebného architekta v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Stavebný architekt v Bratislave a okolí, ale aj v iných mestách na seba preberá veľkú zodpovednosť, čo si samozrejme plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a prax. Služby stavebného architekta v Bratislave a okolí sme pre vás doplnili napríklad aj o služby záhradného architekta, bytového architekta a mnoho iných.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Stavebný architekt Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad služby stavebného architekta v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), no jeho práca bola už na prvý pohľad vykonaná neodborne alebo ju dokonca ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Nič podobné vám u nás nehrozí. Nepodceňte voľbu stavebného architekta v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov, za ktorých ručíme a preberáme plnú zodpovednosť. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte skúseného a cenovo prijateľného stavebného architekta v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 29 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam