Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Stavebné práce

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé stavebné práce v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na dokončovacie stavebné práce v Bratislave a okolí (ako aj prípravné), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Stavebné práce v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť vykonané naozaj poctivo a kvalitne, pretože akékoľvek pochybenie či odfláknutie môže mať veľmi negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Ponúkame stavebné práce v Bratislave a okolí týkajúce sa menších, ako aj väčších stavebných zásahov. V našom portfóliu preto nájdete napríklad aj stavbu domu, rekonštrukciu strechy, ale aj kompletné rekonštrukcie bytov, rodinných domov, garsóniek a mnoho ďalších.

Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad dokončovacie stavebné práce v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré realizátor odflákol alebo ich vôbec nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S týmto sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte výber toho, kto bude zodpovedať za stavebné práce v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

Ak hľadáte skúseného profesionála na stavebné práce v Bratislave a okolí za prijateľnú cenu, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a pustíme sa do toho.

dokončovacie stavebné práce Bratislava SpokojnýDomov
Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Kategórie stavebných prác

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam