Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Stavba oporného múru (oporný múr)

Máte záujem o kvalitné oporné múry, resp. odbornú a spoľahlivú stavbu oporného múru v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás a my vám zaručíme vysokú úroveň kvality za rozumné ceny. Spolupracujeme výhradne s overenými, zodpovednými a skúsenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na oporný múr v záhrade v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Oporný múr v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zrealizovaný na profesionálnej úrovni, pretože akékoľvek odfláknutie môže za sebou zanechať negatívne následky. Toto všetko si samozrejme uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Oporné múry v Bratislave a okolí nepredstavujú to jediné, čo v našom portfóliu nájdete. Ponúkame vám napríklad aj rekonštrukčné práce, pokládku zámkovej dlažby, garážové brány a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  stavba oporného múru Bratislava SpokojnýDomov

  Dostal sa k vám už príbeh, ako si niekto objednal napríklad oporný múr, resp. stavbu oporného múru v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktorá bola už na pohľad vykonaná neodborne, resp. sa ani nedokončila a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? Toto u nás v žiadnom prípade nehrozí. Nepodceňte voľbu človeka, ktorý bude zodpovedať za oporný múr v záhrade v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich poctivých a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte ihneď kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte cenovo dostupného odborníka na oporné múry, resp. stavbu oporného múru v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach realizácie a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 39 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam