Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Sťahovanie domov

Máte záujem o spoľahlivé sťahovanie domov v Bratislave a okolí? Neváhajte a obráťte sa na nás. My vám vieme zaručiť vysokú úroveň kvality za dostupné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na sťahovanie domov v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Sťahovanie domov v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť zorganizované, ako aj vykonané na profesionálnej úrovni, pretože jeho prípadné podcenenie či odfláknutie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Sťahovanie domov v Bratislave a okolí predstavuje iba jednu zo služieb, ktoré ponúkame. V našom portfóliu nájdete napríklad aj sťahovanie bytov,  firiem, kancelárií, ale aj nábytku, ťažkých bremien a mnoho ďalších.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  sťahovanie domov Bratislava SpokojnýDomov

  Určite ste už počuli príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad sťahovanie domu v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neprofesionálne alebo ho realizátor ani nedokončil a viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal. Nemajte obavy. Toto sa u nás zaručene nestane. Nepodceňte voľbu osoby, ktorá bude realizovať sťahovanie domov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených a spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Hľadáte niekoho zodpovedného a zároveň cenovo prijateľného na realizáciu sťahovania domu v Bratislave a okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 34 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam