Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovanie domácnosti v Bratislave a okolí? Obráťte sa na nás. My vám totiž vieme zaručiť vysokú kvalitu za dostupnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na sťahovanie domácností v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Sťahovanie domácností v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musí byť vykonané precízne a spoľahlivo, pretože jeho prípadné odfláknutie môže vyústiť do zbytočných problémov a komplikácií. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Sťahovanie domácností v Bratislave a okolí nepredstavuje to jediné, čo v našej ponuke nájdete. Ponúkame vám napríklad aj sťahovanie nábytku, sťahovanie ťažkých bremien, skladov a mnoho ďalších služieb.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  sťahovanie domácností Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal sťahovanie domácnosti v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? S nami sa do takejto situácie zaručene nedostanete. Nepodceňte výber odborníka, ktorý bude zodpovedať za sťahovanie domácností v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich skúsených, spoľahlivých a poctivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás kontaktujte a všetko korektne vyriešime.

  Ak potrebujete cenovo dostupného profesionála na sťahovanie domácnosti v Bratislave a okolí, už viac nehľadajte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 40 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam