Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Sťahovanie bytov

Máte záujem o profesionálne a spoľahlivé sťahovanie bytov v Bratislave a okolí? V tom prípade sa neváhajte obrátiť na nás. Zaručíme vám vysokú úroveň kvality za prijateľnú cenu. Spolupracujeme výhradne so zodpovednými, skúsenými a overenými dodávateľmi, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Sťahovanie bytu v Bratislave, ale aj iných mestách musí byť vykonané precízne, pretože odfláknutá práca v tejto oblasti môže mať veľmi negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax. Sťahovanie bytov v Bratislave a okolí sme pre vás doplnili aj o ďalšie služby, ako napríklad sťahovanie firiem či kancelárií, ale aj ťažkých bremien a mnoho iných.

Po zaslaní kontaktného formulára vám obratom pošleme telefonický kontakt na zástupcu pre jednoduchšiu komunikáciu.

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  sťahovanie bytov Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh, ako si niekto objednal napríklad sťahovanie bytu v Bratislave (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo evidentne odfláknuté alebo sa vôbec nedokončilo a realizátor tohto sťahovania viac nedvíhal telefón, hoci peniaze za svoju prácu už dostal? Takáto situácia u nás nehrozí. Nepodceňte voľbu toho, kto bude niesť zodpovednosť za sťahovanie bytov v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak zháňate cenovo dostupného profesionála na sťahovanie bytu v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky a pustíme sa do toho.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  4,5/5 35 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam