Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Zateplenie podkrovia

Máte záujem o spoľahlivé zateplenie podkrovia v Bratislave a okolí? Neváhajte sa obrátiť na nás a my vám zaručíme skutočnú kvalitu za rozumné ceny. Spolupracujeme iba so zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa okrem iného aj na zateplenie starého podkrovia v Bratislave a okolí (či už zateplenie podkrovia penou, sklenou vatou alebo zateplenie podkrovia polystyrénom), ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Správne zateplenie podkrovia v Bratislave a okolí musí byť vykonané na profesionálnej úrovni, pretože jeho odfláknutie či podcenenie môže vyústiť do negatívnych následkov. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s tými, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. Zateplenie podkrovia polystyrénom, penou či zateplenie podkrovia sklenou vatou ani zďaleka nepredstavuje všetko, čo ponúkame. V našom portfóliu sa nachádza napríklad aj zateplenie strechy, izolačné práce, murárske práce a mnoho iných služieb.

Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  správne zateplenie podkrovia Bratislava SpokojnýDomov

  Počuli ste už príbeh o tom, ako si niekto objednal napríklad zateplenie starého podkrovia v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré bolo vykonané neodborne, resp. sa vôbec nedokončilo a realizátor tejto služby viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal? S ničím podobným sa u nás zaručene nestretnete. Nepodceňte voľbu odborníka, ktorý bude zodpovedať za zateplenie (starého) podkrovia v Bratislave a okolí (či už zateplenie podkrovia penou, vatou, polystyrénom či iným materiálom) a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých a skúsených dodávateľov. V prípade nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

  Ak hľadáte cenovo dostupného profesionála na správne zateplenie podkrovia v Bratislave a okolí, už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť sa na podmienkach a o všetko ostatné sa postaráme my.

  Hodnotenie tejto služby zo strany zákazníkov:
  5/5 30 hodnotení

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam