Získajte zľavu 5% na ďalšiu službu cez Spokojný domov

Rekonštrukčné práce

Máte záujem o profesionálne rekonštrukčné práce v Bratislave a okolí? Tak sa neváhajte obrátiť na nás. My vám totiž zaručíme vysokú kvalitu za dostupné ceny. Spolupracujeme výhradne so skúsenými, zodpovednými a overenými dodávateľmi špecializujúcimi sa aj na rekonštrukčné práce v Bratislave a okolí, ktorých sme vyberali systematicky za veľmi prísnych podmienok. Rekonštrukčné práce v Bratislave a okolí, ale aj iných mestách musia byť zrealizované na profesionálnej úrovni, pretože ich prípadné odfláknutie môže mať výrazne negatívne následky. Toto všetko si plne uvedomujeme a preto spolupracujeme iba s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax. V rámci rekonštrukčných prác v Bratislave a okolí vám ponúkame všetko, čo sa s menšími, ale aj väčšími prerábkami spája, ako napríklad rekonštrukciu bytu, rekonštrukciu domu, rekonštrukciu kúpeľne, kuchyne a mnoho iných.

Určite ste už neraz počuli príbeh o tom, ako si niekto objednal rekonštrukčné práce v Bratislave a okolí (ale aj v inej oblasti či meste), ktoré boli vykonané neodborne alebo sa ani nedokončili a realizátor týchto služieb viac nedvíhal telefón, hoci odmenu za svoju prácu už dostal. Toto vám u nás zaručene nehrozí. Nepodceňte výber osoby, ktorá bude zodpovedať za realizáciu rekonštrukčných prác v Bratislave a okolí a zvoľte istotu v podobe našich spoľahlivých dodávateľov. V prípade akejkoľvek nespokojnosti nás neváhajte kontaktovať a všetko korektne vyriešime.

Hľadáte cenovo dostupného profesionála na rekonštrukčné práce v Bratislave o okolí? Už viac hľadať nemusíte. Stačí zavolať na telefónne číslo 0904 664 854 alebo vyplniť kontaktný formulár, dohodnúť si podmienky realizácie a o všetko ostatné sa postaráme my.

rekonštrukčné práce Bratislava SpokojnýDomov
Kontaktujte priamo nášho dodávateľa na:
0904 664 854

  Prosím, posielajte nám aj telefonický kontakt pre efektívnejšiu komunikáciu.

  Oblasť poskytovania služieb

  SpokojnýDomov oblasť pôsobenia

  Niektoré služby poskytujeme aj za hranicami Trnavského kraja – informujte sa priamo u dodávateľa.

  Prečo sa obrátiť  na nás?

  0
  počet realizovaných dopytov
  0 /10
  priemerné hodnotenie
  0
  počet dodávateľov

  Čo o nás napísali?

  Potreboval som zrealizovať väčšie množstvo prác na záhrade vrátane terénnych úprav, výkopu bazénu a úpravy zelene. Rozhodol som sa obrátiť na Spokojný Domov a svoju voľbu neľutujem. Práce boli vykonané na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Rovnako si vážim prístup a spôsob komunikácie.

  Rasťo

  Cez Spokojný Domov sme si nechali urobiť komplet rekonštrukciu bytu a nemáme čo vytknúť. Ochotní a profesionálni ľudia, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú. Postarali sa o komplet všetko, aktívne komunikovali, poradili a vždy nám vyhoveli. Určite všetkým odporúčam.

  Milan a Katka

  Služby tejto spoločnosti som využil už viackrát a zatiaľ som bol vždy spokojný. Zakaždým mi vyšli v ústrety, prispôsobili sa a komunikovali na úrovni. Čo sa týka samotných služieb, tieto boli vykonané odborne a cena bola rovnako prijateľná. Keď budem niečo potrebovať, rozhodne sa obrátim na Spokojný Domov.

  Adam